Kinderen van Latour genieten van spelendag

Rosanda Courtar –

Spelendag Maria Koningin van de Wereld
Neem die bal, snel snel!!! Kruipen, kruipen, til d’r op nu nu!! Hahaha!! Ik kan niet laaaaangss!! Wij gaan winnen boooi, nog maar 1 persoon van onze groep! Dit waren enkele kreten die we hoorden op zondag 1 december tijdens de spelendag georganiseerd door de Maria Koningin van de Wereldkerk in Latour. De teams stonden in rijen naast elkaar. Binnen een team moest de eerste persoon de bal over het hoofd doorgeven aan de tweede. Deze gaf de bal dan tussen de benen door aan degene achter hem en zo verder. De laatste die de bal kreeg moest met de bal tussen de benen van de anderen kruipen tot hij vooraan de rij stond. Dit leverde hilarische taferelen op. De hele kleintjes mochten ook meedoen, maar de grotere kinderen konden niet tussen de benen doorkruipen dus werden ze opgetild. Zelfs een 3- en 4-jarige deden mee en kropen vlot met de bal tussen de benen van hun juichende teamleden door.

Jezus verbroedert en geeft vreugde
De kinderen waren echt afgekomen op deze voor hen speciale dag. Deze dag was deel van het feestjaarprogramma van onze kerk. Op 22 december 2018 gingen wij van start i.v.m. het 50-jarig bestaan van de kerk. Zo dichtbij kinderdag waren deze leuke activiteiten goed op hun plaats. Er waren veel buitenspelen, die meteen na de kerkdienst startten. De padvinders van de Anton Donicigroep gaven een bijzonder tintje aan deze dag door de manier waarop zij de activiteiten leidden. Het was leuk jongeren positief en motiverend bezig te zien met andere jongeren. Het ging er zo gebroederlijk aan toe, dat zelfs de kinderen die alleen gekomen waren zich snel thuis voelden. Er werd een teamverdeling gemaakt en de teamleiders namen hun leden meteen onder hun hoede. Het was mooi om te zien hoe de groten zich over de kleinere kinderen ontfermden. Jezus kennen verbroedert en geeft vreugde, ook aan onze kinderen.

OMHOOG Jaargang 63, editie 46, 22 december 2019Categorieën:geloof en leven, verslag

Tags: , , , ,

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

%d bloggers liken dit: