Teambuildingsessie St.-Bonifaciusparochie

Lucille Samson-Karg –

Onmisbare deugden
Op maandag 25 februari j.l. ging een 40-tal medewerkers van de St.-Bonifaciusparochie richting Para. Het doel was om een evaluatie te maken van de gang van zaken in de parochie en eventuele verbeterpunten aan te dragen. Tijdens de inleiding van pater Romanus Ebony kwam naar voren dat eenheid een van de elementaire vereisten is voor de verdere groei en bloei van de parochie. Het evangelie van Lucas 6,27-38 vormde een leidraad hierin en volgens de lectio divina methode kregen de aanwezigen de gelegenheid om hun gedachten hierover te delen. Woorden als barmhartigheid, vergeving, liefde, naar elkaar luisteren, niet oordelen, broederschap, werden onder de loupe genomen. Deze deugden zijn onmisbaar voor de verdere opbouw van onze parochiegemeenschap. Pastor Ebony haalde ook aan dat het de wens is van de bisschop, Mgr. Choennie dat de vieringen levendiger moeten zijn en dat de gelovigen de liedere met passie voor de Heer zingen, vanuit hun hart. Dit alles uiteraard met behoud van de gebruikelijke liturgie binnen onze kerk.

Teambuilding
In vijf groepen hebben de participanten van deze teambuildingsessie hun ervaringen in en nieuwe ideeen voor de parochie weergegeven. De pastor heeft alle documenten verzameld en de plannen zullen worden geintegreerd in het beleidsplan van deze kerkgemeenschap. De medewerkers spraken hun waardering uit voor de inzet en aanpak van pater Ebony die het niet altijd gemakkelijk heeft om de drie parochies, Bonifacius, Rosa en Mary Guide of the Wanderer, draaiende te houden. Na het officiele gedeelte en de heerlijke lunch, konden de aanwezigen nog met elkaar in een luchtige sfeer nagenieten van de frisse buitenlucht. Dank aan de organisatoren, maar vooral ook aan Themen Contractors voor het beschikbaar stellen van hun locatie en het heerlijke fruit waarvan wij ook wat mochten meenemen naar huis. God zegene u.

OMHOOG Jaargang 63, editie 07, 3 maart 2019Categorieën:geloof en leven, verslag

Tags: , , , , , ,

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

%d bloggers liken dit: