Overzicht kerkdiensten

Hier vindt u het wekelijks overzicht van de diensten in de verschillende parochies in Bisdom Paramaribo. De indeling van het overzicht is naar de Pastorale Gebieden (PG’s). De informatie wordt wekelijks aangeboden en verschijnt in het weekblad OMHOOG onder de kop Parochieberichten.


Week 36-40: zondag 1 tot en met zaterdag 28 september 2019


I. PASTORAAL GEBIED PARAMARIBO CENTRUM


KATHEDRALE BASILIEK HH. PETRUS & PAULUS
Henck Arronstraat 14, Paramaribo

Sectie 1 – Details van de parochie:
Plebaan: Esteban Kross
Telefoon: 472521
E-mail: secretariaatpetrusenpaulus@gmail.com
Sectie 2 – Details van de wekelijkse activiteiten:
*Maandag t/m vrijdag 06:30 uur en 12:00 uur: Heilige Mis
*Elke dinsdag om 10:30 uur: Noveengebed OLV van Altijddurende
Bijstand in de Mariakapel van de Kathedraal
*Elke woensdag en vrijdag van 10.00u – 12.00u verkoop van groenten en
fruit tbv het Maria Internaat.
*Zaterdag 11:00 – 12:00 uur: Sacrament van de Biecht,
19:00 uur Eucharistieviering
*Zondag 10:00 uur Hoogmis
*Elke zondag na de Hoogmis fundraising in het paviljoen: verkoop van
soep, warm eten, drank, verse groenten, planten etc.
*Maak u contact met ons Secretariaat indien u een orgelpijp van het
Maarschalkerweerd pijporgel wenst te adopteren om zodoende uw
dierbare geliefde te gedenken en het orgel weer te laten klinken in onze
Kathedrale Basiliek. Maandag t/m vrijdag van 08:00 – 14:00 uur.
Sectie 3 – Details van de komende week:
za 31 11.00: Gelegenheid tot biechten | 19.00: Eucharistieviering
zo 1 10.00: Hoogmis
do 5 17.00: Plechtige eucharistieviering ivm
aflegging eeuwige gelofte Zr. Boomiki Fu Karmel
za 7 11.00: Gelegenheid tot biechten | 19.00: Eucharistieviering
zo 8 10.00: Hoogmis
ma 9 17.00: Huwelijksinzegening
Constant Marengo en Abigail Riedewald
za 14 16.00: Huwelijksinzegening
Martin van Vliet en Nicole Chen Poun Joe
19.00: Eucharistieviering
do 19 16.00: Huwelijksinzegening Benito Acton en Consuela Vakkers
vr 20 16.00: Huwelijksinzegening Iegmar Schmeltz en Priscilla Stolk
za 21 19.00: Eucharistieviering
zo 22 10.00: Hoogmis
Sectie 4 – Mededelingen:

HEILIG HART
Hofstede Crull’laan 22a, Paramaribo

Sectie 1 – Details van de parochie:
Telefoon: 473173
Sectie 2 – Details van de wekelijkse activiteiten:
Elke zaterdagavond om 17:30 uur: H. Mis
Sectie 3 – Details van de komende week:
za 31 17.30: H. Mis
za 7 17.30: H. Mis
za 14 17.30: H. Mis
za 21 17.30: H. Mis
Sectie 4 – Mededelingen:
Marialof is met vakantie en is weer terug op woensdag 9 oktober a.s. 

ST. ROSA
Prinsenstraat 10, Paramaribo

Sectie 1 – Details van de parochie:
Pastoor: Romanus Ebonyi
Telefoon: 473196/8780826
Spreekuur: 1ste en 3de maandag van 17:00 – 18:00 uur in de St. Bonifacius en dinsdagochtend 09:00 – 10:00 uur St. Rosa.
Secretariaat: maandag t/m vrijdag van 08:00 – 13:00 uur
E-mail: st.rosaparochie@gmail.com
Sectie 2 – Details van de wekelijkse activiteiten:
Elke maandag en woensdag: 17.00-18.00u:
Kniplessen door Mw. M. Kassels.
Elke vrijdag: 16.00-18.00u. Padvinderij -welpen en kabouters
Elke 1e zaterdag van de maand Maria Devotie om 11.00u.
Sectie 3 – Details van de komende week:
zo 1 10.00: H. Mis | 11.45: English mass
zo 8 10.00: Woco | 11.45: English mass
zo 15 10.00: H. Mis | 11.45: English mass
zo 22 10.00: H. Mis | 11.45: English mass
zo 29 10.00: H. Mis | 11.45: English mass
Sectie 4 – Mededelingen:
 

MARY GUIDE OF THE WANDERER
c/o St. Rosakerk, 10 Prinsenstraat, Paramaribo

Sectie 1 – Details van de parochie:
Pastor: Romanus Ebonyi
Phone: 473196/8780826
Consultation hours: 1st en 3th Monday from 5 – 6 PM in the St. Bonifacius and Tuesday 9 – 10 AM in the St. Rosa.
Secretariat: Monday – Friday 8 AM – 1 PM
E-mail: st.rosaparochie@gmail.com
Sectie 2 – Details van de wekelijkse activiteiten:
Every Sunday 11:45 AM: Holy Mass
Sectie 3 – Details van de komende week:
 
Sectie 4 – Mededelingen:
 

ST. BONIFACIUS
J.A. Pengelstraat 115, Paramaribo

Sectie 1 – Details van de parochie:
Pastoor: Romanus Ebonyi
Telefoon: 473482/8780826
Spreekuur: 1ste en 3de maandag van 17:00 – 18:00 uur in de St. Bonifacius en dinsdagochtend 09:00 – 10:00 uur St. Rosa.
Secretariaat: maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag van 08:00 – 13:00 uur
E-mail: st.rosaparochie@gmail.com
Sectie 2 – Details van de wekelijkse activiteiten:
Padvinders: elke zaterdag: 16.00u-18.30u: Clubactiviteiten.
Muzieklessen elke zondag, dinsdag en woensdag: 17.30u-20.00u.
Gidsen: elke zaterdag: 16.00u-18.30u: Clubactiviteiten.
Misdienaars: elke zondag: van 10.00 – 12.00u: Blokfluit Combo oefening.
Maria Legioen: elke maandag: 17.00u.
Charismatische gebedsbijeenkomst: elke donderdag: 18.00u.
Sectie 3 – Details van de komende week:
zo 1 08.00: Woco
za 7 19.00: H. Mis
zo 8 08.00: H. Mis
za 14 19.00: Woco
zo 15 08.00: H. Mis
za 21 19.00: H. Mis
zo 22 08.00: Woco
za 28 19.00: H. Mis
zo 29 08.00: H. Mis
Sectie 4 – Mededelingen:
 

II. PASTORAAL GEBIED PARAMARIBO NOORD


HEILIGE DRIEKONINGEN
Verlengde Mahonielaan 27 – Tel. 473570

Sectie 1 – Details van de parochie:
Verl. Mahonielaan 27 – Tel. 473 570
Pastoor Jan Verboogen – email: p_verboogen@email.com
Kapelaan Kumar Irudayasamy –
email: kumar.irudayasamy@rkparnoord.org
http://www.rkparnoord.org / http://www.facebook.com/rkparochienoord
Sectie 2 – Details van de wekelijkse activiteiten:
Spreekuur: dagelijks 08:30 – 10:00 uur (m.u.v. dinsdag en zondag)
Breviergebed: dagelijks om 07:00 uur (m.u.v. dinsdag en zondag)
Bejaardensoos: elke donderdag om 16:30 uur
Sectie 3 – Details van de komende week:
za 31 18.00: H. Mis vooravond 22e zondag door het jaar
zo 1 08.00: H. Mis 22e zondag door het jaar met thuiscommunie zieken en ouderen
10.00: Doopdienst baby’s en kleine kinderen
ma 2 18.00: H. Mis
wo 4 18.00: H. Mis
vr 6 18.00: H. Mis Triduüm sterfdag Pater Jordan
za 7 18.00: H. Mis vooravond 23e zondag door het jaar
zo 8 08.00: H. Mis 23e zondag door het jaar. Afsluiting triduüm 101e sterfdag Pater Jordan
Sectie 4 – Mededelingen:
– Inschrijvingen voor de eerste communie en de volwassenencatechese kunnen gebeuren in het parochiebureau. Alle dagen geopend, behalve zondag en dinsdag. Graag familieboekje en doopbewijs meebrengen.
– Zondag 1 september om 10.00 uur maandelijkse doopdienst voor baby’s en kleine kinderen. Die zondag is er ook thuiscommunie voor zieken en ouderen.
– Intenties voor de diensten van het weekeinde kunnen tot ’s zaterdags 10.30 uur worden aangenomen.
– Bij sterfgevallen verzoeken wij om tijdig contact te leggen met het parochiebureau, zodat de nodige afspraken kunnen worden gemaakt.
– Zondag 8 september is de 101e sterfdag van Pater Jordan, Stichter van de Salvatoriaanse Familie. De Salvatoriaanse Leken in Suriname (SLS) bereiden zich daarop voor met een triduüm. Afsluiting telkens bij de Mariagrot op het parochieterrein. Iedereen is daarbij welkom!
– In de Heer is overleden Antonius Khemradj (82) uit Huize Albertina, voorheen Schietbaanweg. De crematie was op vrijdag 23 augustus. Ons medeleven aan de familie.
– De eerstvolgende editie van OMHOOG verschijnt op zondag 29 september 2019. Tussentijdse belangrijke mededelingen worden in de kerk gedaan.

ST. AUGUSTINUS – Blauwgrond
Louis Goveiastraat 4, Blauwgrond

Sectie 1 – Details van de parochie:
Contact: mw. K. Ramsaran
Telefoon: 454253
Sectie 2 – Details van de wekelijkse activiteiten:
 
Sectie 3 – Details van de komende week:
zo 1 08.00: Woord-Comm. dienst 22e zondag door het jaar met thuiscommunie zieken en ouderen
zo 8 08.00: Woord-Comm. dienst 23e zondag door het jaar
Sectie 4 – Mededelingen:
 

ST. JOZEF – Geyersvlijt
Kaikoesiestraat 11, Geyersvlijt

Sectie 1 – Details van de parochie:
Contact: mw. I. Hoft
Telefoon: 456411
Sectie 2 – Details van de wekelijkse activiteiten:
 
Sectie 3 – Details van de komende week:
zo 1 09.00: Woord-Comm. dienst 22e zondag door het jaar met thuiscommunie zieken en ouderen
zo 8 09.00: Woord-Comm. dienst 23e zondag door het jaar
Sectie 4 – Mededelingen:
 

III. PASTORAAL GEBIED PARAMARIBO ZUID-OOST


O.L.VROUW VAN FATIMA
Calcuttastraat 78A, Paramaribo

Sectie 1 – Details van de parochie:

PASTOOR:FRANSISKUS MISTRIANTO, CM
Mobiel: 8620440, email: mistrianto@gmail.com
DIAKEN: ANTONIUS WATERBERG
Mobiel: 7179460, email: sonnywaterberg@gmail.com
Kantoor: Tel. 402103
elke dinsdag en donderdag 08.00 – 11.00 (Zr. Samantha Mets – 8693302)
elke woensdag om 17.00 – 18.00 (Zr. Joan Lim Hok – 8596762)

Sectie 2 – Details van de wekelijkse activiteiten:
Elke 1e en 4e zondag: 08.00 u. Eucharistieviering
Elke maandag en donderdag: 18.00 Rozenkrans en Eucharistieviering
Elke zaterdag: 06.30 Eucharistieviering
Elke 2e, 3e, en 5e zondag : 08.00: WoCo
Elke dinsdag: 17.00 – 18.00: PK lessen EHC & Vormsel
Elke woensdag: 18.30 Begi kerki
Elke dinsdag: 18.30 Bijbel studie
Elke dinsdag: 18.30 Biddende moeders
Sectie 3 – Details van de komende week:
 
Sectie 4 – Mededelingen:
 

HEILIGE FAMILIE – Zorg & Hoop
Margrietstraat 4, Zorg & Hoop

Sectie 1 – Details van de parochie:
Pastoor: Eerw. Guillaume Woei A Jin
Tel. 497253. Email: hfamilieparochie@gmail.com
Kantoor: ma t/m za 08.00-12.00u (niet op dinsdag)
Spreekuren pastoor: woensdag 17.00-1800u.
Sectie 2 – Details van de wekelijkse activiteiten:
* Elke maandagavond om 18.00u Volwassengebedsgroep van de KCV.
* Elke dinsdagmiddag 17.00u PK lessen voor kinderen en tieners,
volwassenen om 18.15u.
* Kindergebedsgroep: zaterdag van 16.30-18.30u o.l.v. mw Maya Sleur
mob. 850-0790. Locatie: Paschalisschool.
* Elke vrijdag en zaterdag om 17.00u padvinderij (verkenners en de
kleintjes welpen) o.l.v. de hr. Pooters mob. 8649718.
* Elke zaterdag om 16.30u padvinderij (gidsen en kleintjes kabouters)
o.l.v. mw. Bijlhout (8573310).
* Catholic Men’s Ministry:
-Persoonlijk Gebed en Coaching  elke 1e en 3e vrijdagmiddag van de
maand , alleen volgens afspraak Eddy Dragman 8815888.
Sectie 3 – Details van de komende week:
za 31 16.30: Huwelijksinzegening
van Riedewald, Winston en Eenig, Monique
zo 1 08.00: H.Mis met ziekencommunie | 18.30: Rozenkransgebed | 19.00: H.Mis
wo 4 18.30: Rozenkransgebed | 19.00: H.Mis
za 7 10.00: H.Mis Huize Albertine
zo 8 08.00: H.Mis | 18.30: Rozenkransgebed | 19.00: H.Mis
ma 9 17.00: Huwelijksinzegening Limon,Jurgen en Sweeb, Lucretia
wo 11 18.30: Rozenkransgebed | 19.00: H.Mis
zo 15 08.00: Woco | 18.30: Rozenkransgebed | 19.00: Woco
wo 18 18.30: Rozenkransgebed | 19.00: Woco
do 19 18.00: Huwelijksinzegening
Tjauw A Hing, Luciano en Groenewoud, Santusha
za 21 10.00: H.Mis Huize Ashiana
zo 22 08.00: Woco | 18.30: Rozenkransgebed | 19.00: H.Mis
wo 25 18.30: Rozenkransgebed | 19.00: Requiemmis
za 28 10.00: H.Mis Huize Estherhof
zo 29 08.00: H.Mis | 18.30: Rozenkransgebed | 19.00: Woco
Sectie 4 – Mededelingen:
Voornemens te trouwen op:
za 26 okt 2019: Graanoogst, Mitchel en Goercharn, Sharista
za 28 dec 2019; Kaasbergen, Neville en Nelom, Natalie
Als er enig bezwaar is tegen de voorgenomen huwelijken, graag doorgeven aan de pastoor.

BARMHARTIGE SAMARITAAN
Floralaan 51, Paramaribo

Sectie 1 – Details van de parochie:
Pastoor: Iyke Ugwu
Telefoon: 531753/426040/8673057
Kantoor: ma t/m vr 10:00 – 12:00 uur en ma & do 17:00 – 18:00 uur
FB: barmhartige samaritaan parochie
Sectie 2 – Details van de wekelijkse activiteiten:
* Elke 1e zondag van de maand Jongerendienst om 18.00 uur.
* Elke zaterdag biechtdienst om 11.00u. (behalve op de 3e zaterdag).
Sectie 3 – Details van de komende week:
zo 1 08.00: H. Mis
ma 2 17.00: Spreekuur | 18.00: Bidgroep van de Charismatische Vernieuwing
do 5 17.00: Spreekuur | 18.00: Rozenkransgebed
vr 6 07.00: Uitstapje parochie
Sectie 4 – Mededelingen:

IV. PASTORAAL GEBIED PARAMARIBO WEST


ST. ALFONSUS
Verlengde Keizerstraat 65, Paramaribo

Sectie 1 – Details van de parochie:
Pastoor: Jan Geerits
Telefoon: 473379 Mobiel: 8944206
E-mail: jan.geerits@gmail.com
Spreekuur: Afstemmen met het secretariaat
Sectie 2 – Details van de wekelijkse activiteiten:
* Elke zondag om 08.00 uur eucharistieviering en maandag, dinsdag,
woensdag en vrijdag om 07.00 uur.
* Elke maandag om 18.30u gebedsdienst van KCV in de sacristie. U bent
allen van harte welkom, ook voor persoonlijk gebed.
* Appartementen in De Mantel beschikbaar. Belangstellenden kunnen
contact opnemen met De Mantel op telefoon no. 426588.
* Elke zaterdag om 19.00 uur eucharistieviering/WOCO in de Zacheuskerk aan de Columbiastraat.
Sectie 3 – Details van de komende week:
zo 1 07.30: Rozenkransgebed | 08.00: Eucharistieviering
Sectie 4 – Mededelingen:
 

ZACHEUS – Benie’s Park
Columbiastraat 3-5, Benie’s Park

Sectie 1 – Details van de parochie:
Contact: mw. A. de Gama – t. 440247
Contact: mw. M. Dap – t. 432491
Sectie 2 – Details van de wekelijkse activiteiten:
* Elke vrijdag 18.00u.: Jeugdclub vanaf 12 jaar
* Elke zaterdag 16.00–18.00u: Padvinders: welpen en verkenners.
* Elke zaterdag om 19.00 uur eucharistieviering/WOCO.
Sectie 3 – Details van de komende week:
 
Sectie 4 – Mededelingen:
 

ST. CLEMENS
Koreastraat 55, Paramaribo

Sectie 1 – Details van de parochie:
Secretariaat: 533495/ 8845219
Openingstijden van het secretariaat:
dinsdag: 10.00 – 12.00u/ woensdag: 18.00 – 19.00u/ zaterdag: 16.00 – 18.00u
E-mail: stclemensparochie@gmail.com
FB: stclemensparochie
Sectie 2 – Details van de wekelijkse activiteiten:
* Elke zondag om 09.30u: Rozenkransgebed en om 10.00u: H. Mis
* maandag: Biddende Moeders 17.30 – 18.30u
* dinsdag: Spreekuur van pater Jan 16.00 – 21.00u
* woensdag: Onderhoud tuin
* donderdag: Gebedsgroep voor volwassenen 17.30 – 18.30u
* 2e en 4e vrijdag: Powerclub 18.00 – 19.30u
* Elke zaterdagmiddag om 17.30u: Eucharistieviering in Majella
Sectie 3 – Details van de komende week:
 
Sectie 4 – Mededelingen:
 

V. PASTORAAL GEBIED PARAMARIBO ZUID


MARIA KONINGIN VAN DE WERELD – Latour
Franklinweg 2, Paramaribo

Sectie 1 – Details van de parochie:
Pastoor: Pater Ricardo, Livorno – Beekhuizenweg 77
Telefoon: 485029
Secretariaat open: ma, 12.00 – 16.00u. wo-vr-za van 10.00-16.00u.
Contact: Diaken Guillaume of zuster Vivian Karsters (m. 8867542)
Sectie 2 – Details van de wekelijkse activiteiten:
* Elke donderdag om 19.00 uur: Noveen OLV van Altijddurende Bijstand
* Elke zaterdag om 19:00 uur: H. Mis
* Elke zondag om 08:00 uur: H. Mis, m.u.v. de 4e zondag.
* Elke 4de zondag om 08:00 uur: Sranantongo Woco viering
* Elke 2de zondag om 10:00 uur: Doopviering
Sectie 3 – Details van de komende week:
 
Sectie 4 – Mededelingen:
 

ST. FRANCISCUS – Livorno

Sectie 1 – Details van de parochie:
Contact: Zr. Temaka, t. 485456/8764828
Sectie 2 – Details van de wekelijkse activiteiten:
* Elke zondag om 08:00 uur: H. Mis
Sectie 3 – Details van de komende week:
 
Sectie 4 – Mededelingen:
 

ALLERHEILIGSTE VERLOSSER – Domburg

Sectie 1 – Details van de parochie:
Contact: Zr. W. Sadi, t. 370319
Contact: Br. A. Fung A Loi, t. 370607
Sectie 2 – Details van de wekelijkse activiteiten:
* Elke zondag om 10:00 uur: H. Mis
* Elke vrijdag om 18:30 uur: Noveen van OLV van Altijddurende Bijstand
Sectie 3 – Details van de komende week:
Sectie 4 – Mededelingen:
Na elke eucharistieviering fundraising en gezellig samenzijn. U bent allen van harte welkom!

KERKGEMEENSCHAP AARTSENGEL MICHAEL – Houttuin

Sectie 1 – Details van de parochie:
Contact: mw. I. Zarks, t. 372066, m. 8640412
Sectie 2 – Details van de wekelijkse activiteiten:
Elke 3e zondag H. Mis 10.00 uur
Sectie 3 – Details van de komende week:
 
Sectie 4 – Mededelingen:
 

KERKGEMEENSCHAP HANNA’S LUST

Sectie 1 – Details van de parochie:
Diaken A.. Combo, t. 482296
Diaken Freddy, m. 858094 t. 581000
Sectie 2 – Details van de wekelijkse activiteiten:
* Elke 1ste zondag H. Mis om 10.00u.
* Op de overige zondagen Woco vieringen om 10.00uur
Sectie 3 – Details van de komende week:
 
Sectie 4 – Mededelingen:
 

KERKGEMEENSCHAP SUNNY POINT

Sectie 1 – Details van de parochie:
Contact: Zr. I Kastiel, m. 8609156
Diaken L. Alantee, m. 8663031
Sectie 2 – Details van de wekelijkse activiteiten:
* Elke 4de zondag H. Mis 10.00 uur
* Op de overige zondagen Woco vieringen om 10.00uur
Sectie 3 – Details van de komende week:
 
Sectie 4 – Mededelingen:
 

KERKGEMEENSCHAP PETRUS DONDERS – Pontbuiten

Sectie 1 – Details van de parochie:
Contact: mw. J. Graves, t. 484562
Contact: mw. M. v.d. Bosch, m. 8869848
Sectie 2 – Details van de wekelijkse activiteiten:
Elke 2e en 4e zaterdag H. Mis 18.00 uur
Sectie 3 – Details van de komende week:
 
Sectie 4 – Mededelingen:
 

VI. PASTORAAL GEBIED WANICA/PARA


O.L.VROUWE VAN GOEDE RAAD
Hoek Welgedacht A weg/Indira Gandhiweg

Sectie 1 – Details van de parochie:
Pastoor: Jan Geerits – Verlengde Keizerstraat 65, t. 8944206
Vicaris: Fransiskus Mistrianto – t. 8620440
Zuster Marie – 8676104
Sectie 2 – Details van de wekelijkse activiteiten:
 
Sectie 3 – Details van de komende week:
zo 1 19.00: Woco
wo 4 18.30-19.00: Gebedsdienst gevolgd door zangoefening
do 5 10.00-16.00: Spreekuur p. Jan (inschrijving EHC en H. Vormsel)
za 7 19.00: Woco
wo 11 18.30-19.00: Gebedsdienst gevolgd door zangoefening
za 14 19.00: Woco
wo 18 18.30-19.00: Gebedsdienst gevolgd door zangoefening
za 21 19.00: Woco
wo 25 16.30-18.00: Spreekuur p. Fransiskus
18.30-19.00: Eucharistieviering gevolgd door zangoefening
19.15-21.00: Spreekuur p. Fransiskus (enkel als er vooraf afspraken gemaakt werden)
zo 29 08.00: Woco
Sectie 4 – Mededelingen:
*Inschrijvingen voor de volwassencatechese en ook voor de baby-kinderdoop op de donderdagen of bel naar 8944206.

ST. JOZEF – Copieweg

Sectie 1 – Details van de parochie:
PASTOOR: FRANSISKUS MISTRIANTO, CM
– Mobiel: 8620440, email: mistrianto@gmail.com
Contactpersoon: THOMAS HARDJODIKROMO
– Tel. 366205 – Mobiel: 8553367
email: stjozefparochiecopieweg@gmail.com
facebookpagina: St. Jozef Parochie – Copieweg
Sectie 2 – Details van de wekelijkse activiteiten:
*Elke 1e zaterdag om 19.00: Eucharistieviering
*Elke 2e zondag om 10.00 uur Eucharistieviering
*Elke 3e zaterdag om 18.30 : WoCo
*Elke 4e en 5e zondag om 09.00 : WoCo
Elke vrijdag: 16.30 – 17.30: Kinderclub
*Elke woensdag: 18.30: gebedshart
Sectie 3 – Details van de komende week:
za 31 19.00: Eucharistieviering
za 7 19.00: Eucharistieviering
zo 15 10.00: Woco
za 21 18.30: Woco
zo 29 09.00: Woco
Sectie 4 – Mededelingen:
 Pater Fransiskus is afwezig van 14 juli t/m 19 september 2019

ST. ANTONIUS
Indira Gandhiweg, Lelydorp

Sectie 1 – Details van de parochie:
Pastoor: Jan Geerits, t. 8944206
Contact: hr Alwin R.J. Linger, t.6808331/8600078
email: alwinlinger@gmail.com
Facebook: Sint Antonius parochie
Sectie 2 – Details van de wekelijkse activiteiten:
 
Sectie 3 – Details van de komende week:
za 31 19.00: Woco
di 3 18.30: Gebedsdienst en zangoefening
do 5 18.30: Eucharistieviering
za 7 19.00: Woco
Sectie 4 – Mededelingen:

HEILIGE ISIDORUS – Reeberg

Sectie 1 – Details van de parochie:
Pastoor: Jan Geerits, Robertolaan 17, m. 8944206
Contact: mw. A. Bardan, m. 8838129
Sectie 2 – Details van de wekelijkse activiteiten:
Elke zondag: 10.00u: Kerkdienst
Sectie 3 – Details van de komende week:
 
Sectie 4 – Mededelingen:
 

HEILIGE BERNADETTE
Indira Gandhiweg BR 870A, Bernharddorp

Sectie 1 – Details van de parochie:
Mw. Chandra Uiterloo-Vishnudatt, m. 8781122
Mw. Marscha Wajwakana-Sabajo, m. 8799056
pater Kenneth Vigelandzoon | FB: heiligebernadettekerk
Sectie 2 – Details van de wekelijkse activiteiten:
Elke vrijdag 19.00 uur: WoCo met uitzondering van:
Tweede vrijdag v/d maand 19.00 uur: eucharistieviering
Derde zondag v/d maand 09.00 uur: WoCo
(de vrijdag vooraf aan de derde zondag geen dienst)
Sectie 3 – Details van de komende week:
 
Sectie 4 – Mededelingen:
 

MARIA TEN HEMELOPNEMING – Witsanti

Sectie 1 – Details van de parochie:
Katechisten: R. Lasoe en F. Tawjoeran
Contact: mw. T. Warsodikromo, m. 710918/8155397 (Whatsapp)
Contact: S. Poeketie, m. 8929036
E-mail: wtruus98@gmail.com
Sectie 2 – Details van de wekelijkse activiteiten:
Elke zondag: Woco: 09:00u
PK lessen: zondag 10.30 – 12.00u.
Sectie 3 – Details van de komende week:
 
Sectie 4 – Mededelingen:
 

REGINA PACIS – La Vigilantia

Sectie 1 – Details van de parochie:
Contact: mw. Schet, t. 323321
Contact: hr. Marius Weewee, m. 8141918
Sectie 2 – Details van de wekelijkse activiteiten:
Elke zondag om 09:00 uur: Woco
Sectie 3 – Details van de komende week:
 
Sectie 4 – Mededelingen:
 

ST. ANDREAS – Billiton
13e Straat Onverdacht (Billiton)

Sectie 1 – Details van de parochie:
Contact: mw. Hilda Grootfaam-Bangil, m. 8780567
Contact: Joyce Soares, m. 8185517
Sectie 2 – Details van de wekelijkse activiteiten:
Elke 1e, 2e en 3e zondag: Woco om 09.00u.
Elke vierde zaterdag van de maand: Eucharistieviering om 18.00u.
Sectie 3 – Details van de komende week:
 
Sectie 4 – Mededelingen:
 

VII. PASTORAAL GEBIED SURINAME WEST


ST. THADDEUS – Groningen, Saramacca

Sectie 1 – Details van de parochie:
Pastoor: Mgr. W. de Bekker, t. 327130
Spreekuur: elke zaterdag van 17:00 – 18:00 uur
Contact: zr. Ilse Goedhoop, m. 8675152
Sectie 2 – Details van de wekelijkse activiteiten:
 
Sectie 3 – Details van de komende week:
zo 1 08.00: WoCo.
za 7 17.00: Spreekuur en gelegenheid om te biechten
zo 8 08.00: H. Mis
za 14 18.30: Kruisverheffing H. Mis
zo 15 08.00: H. Mis
za 21 17.00: Spreekuur en gelegenheid om te biechten
zo 22 08.00: H. Mis
za 28 17.00: Spreekuur en gelegenheid om te biechten
zo 29 08.00: H. Mis
Sectie 4 – Mededelingen:

MARIA ONBEVLEKTE ONTVANGENIS – Mary’s Hope, Coronie

Sectie 1 – Details van de parochie:
Telefoon: 235144
Contact: mw. Lygia Vriesde, t. 0235363, m. 8608144
Sectie 2 – Details van de wekelijkse activiteiten:
Elke 2e en 3e zondag om 09.00u: Eucharistieviering
Elke 1e, 4e en 5e zondag om 09.00u: Woco
Elke dinsdag om 19.00u: Rozenkransgebed
Elke woensdag om 17.00u: Charismatische bijeenkomst
Sectie 3 – Details van de komende week:
Sectie 4 – Mededelingen:
 

ST. JOZEF – Nieuw Nickerie
Maynardstraat 35, Nieuw Nickerie

Sectie 1 – Details van de parochie:
Pastoor: R. Wong Loi Sing, t. 231402, f. 210256
Contact: mw. J. Ho A Sjoe, t. 8889014
Sectie 2 – Details van de wekelijkse activiteiten:
 
Sectie 3 – Details van de komende week:
za 31 18.30: Rozenkransgebed | 19.00: H. Mis
zo 1 08.00: Rozenkransgebed | 08.30: H. Mis. Ziekencommunie
ma 2 19.00: H. Mis
di 3 06.30: H. Mis
wo 4 19.00: H. Mis
do 5 06.30: H. Mis
vr 6 07.00: H. Mis. Geen stille aanbidding
Sectie 4 – Mededelingen:

HEILIGE GEEST – Waldeck
St. Theodorusweg 18, Waldeck, Nickerie

Sectie 1 – Details van de parochie:
Contact: hr. W. Sewaram, t. 232005
Sectie 2 – Details van de wekelijkse activiteiten:
 
Sectie 3 – Details van de komende week:
zo 1 09.30: Rozenkransgebed | H. Mis
Sectie 4 – Mededelingen:

HEILIGE DON BOSCO – Wageningen
Industrieweg, Wageningen, Nickerie

Sectie 1 – Details van de parochie:
Contact: mw. I. van Windt-Sproest, m. 8874537, t. 233090
Bank: DSBBank 80.13.365 t.n.v. RK Pastorie Wageningen
Sectie 2 – Details van de wekelijkse activiteiten:
 
Sectie 3 – Details van de komende week:
zo 1 08.00: Rozenkransgebed | 08.30: H. Mis
Sectie 4 – Mededelingen:

HEILIGE BERNADETTE VAN LOURDES – Nickerie

Sectie 1 – Details van de parochie:
Telefoon:
Sectie 2 – Details van de wekelijkse activiteiten:
 
Sectie 3 – Details van de komende week:
Sectie 4 – Mededelingen:
 

ST. FRANCISCUS XAVERIUS – Nickerie

Sectie 1 – Details van de parochie:
Telefoon:
Sectie 2 – Details van de wekelijkse activiteiten:
 
Sectie 3 – Details van de komende week:
 
Sectie 4 – Mededelingen:
 

VIII. PASTORAAL GEBIED BINNENLAND ZUID-OOST – Commewijne


JOHANNES DE DOPER – Mariënburg

Sectie 1 – Details van de parochie:
Contact: M. Pobosie, m. 8665849
Contact: N. Pavion, t. 455271, m. 8516137
Contact: Rabil, m. 8894399
Sectie 2 – Details van de wekelijkse activiteiten:
 
Sectie 3 – Details van de komende week:
zo 25 09.00: Woco
Sectie 4 – Mededelingen:
 

HEILIGE SALVATOR – Canawapibo

Sectie 1 – Details van de parochie:
Telefoon:
Sectie 2 – Details van de wekelijkse activiteiten:
Elke 2e en 4e zondag van de maand: eucharistieviering/woco om 08:30u
Sectie 3 – Details van de komende week:
 
Sectie 4 – Mededelingen:
 

VIII. PASTORAAL GEBIED BINNENLAND ZUID-OOST – Marowijne/Cottica


MAROWIJNE/COTTICA

Sectie 1 – Details van de parochie:
Pastoor: D. Weewee
Contact:
Moengo e.o. br. P. Lonwijk, t. 8871710
Albina e.o. zr. Black 0342021; pastorie 0341354
Sectie 2 – Details van de wekelijkse activiteiten:
Albina: elke zondag om 09:00 uur: Woorddiensten
(tenzij anders vermeld)
1e zondag: H. Mis 09.00 te Moengo en 16.00u Patamakka
2e zondag: H. Mis 09.00 te Albina en 16.00u Alfonsdorp (Communie voor de ouderen thuis)
3e zaterdag: H. Mis te Oviaolo 19.00u.
3e zondag: H Mis 9.00 Abadukondre 18.00u te Moengotapu
4e zaterdag: Bezinning en uitstelling Allerheiligste. Stille aanbidding
St Theresia 09.00u.
Des vrijdags: ‘voorbereiding op de Zondagsdienst’ 18.30 u
Elke dinsdag:Charismatische Volwassenen gebedsbijeenkomst te Moengo.
Elke donderdag: Jongeren gebedsbijeenkomst Moengo en Oviaolo.
Sectie 3 – Details van de komende week:
 
Sectie 4 – Mededelingen:
 

IX. PASTORAAL GEBIED BINNENLAND CENTRUM-WEST – Brokopondo


Brokopondo/Para-Oost

Sectie 1 – Details van de parochie:
Pastoor: Kenneth Vigelandzoon
E-mail: vigelalex@gmail.com
Residentie: Nyun Lombe
Contact: Br. Alex, m. 8283648, m. 8745334
Sectie 2 – Details van de wekelijkse activiteiten:
1e zondag 09.00u: H. Mis. Klein Powakka
1e zondag 11.00u: H. Mis. Powakka St. Wilhelmus en communie aan huis
2e zondag 09.00u: H. Mis H. Eugene de Mazenod, Brownsweg
2e zondag 16.00u: H. Mis. Dre Pada
3e zondag 09.00u: H. Mis. Cassipora
3e zondag 11.00u: H. Mis. Redi Doti
3e zondag 16.00u: Pierrekondre
4e zondag 09.00u: Koinakondre
11.00u: H. Mis Nyun Lombe St. Gerardus Majella
Elke woensdag 18.30u: Gebedsbijeenkomst Brownsweg
Sectie 3 – Details van de komende week:
 
Sectie 4 – Mededelingen:
 

X. PASTORAAL GEBIED BINNENLAND ZUID – West Suriname


Para Zuid/West-Suriname

Sectie 1 – Details van de parochie:
Telefoon:
Sectie 2 – Details van de wekelijkse activiteiten:
 
Sectie 3 – Details van de komende week:
 
Sectie 4 – Mededelingen:
 

KATHOLIEKE CHARISMATISCHE VERNIEUWING (KCV)
Awaradam 15, Paramaribo

Sectie 1 – Details van de parochie:
Kapel ‘Goddelijke Barmhartigheid’ – Dienstencentrum
Telefoon: 404975
Secretariaat: di & do 09:00 – 12:00 uur
Sectie 2 – Details van de wekelijkse activiteiten:
Reguliere bijeenkomsten:
• 1e vr. 18.00–20.00u Eucharistieviering met sacramentsaanbidding
• 1e za. 09.00–11.00u Rozenkransgebed
• 3e wo.10.00–13.00u Sacramentsaanbidding
• Des zaterdags: Gebed en counseling op afspraak. Zr. A. Koorndijk,
t. 404882
Wekelijks: gebedsgroepen in de diverse parochies
Sectie 3 – Details van de komende week:
 
Sectie 4 – Mededelingen:

KAPEL SINT VINCENTIUS ZIEKENHUIS
Koninginnestraat 4, Paramaribo

Sectie 1 – Details van de parochie:
Contact: mw. Mary Boëtius, t. 451718
Sectie 2 – Details van de wekelijkse activiteiten:
Elke tweede en laatste zondag van de maand:
Woord- en communieviering om 09.00u.
Sectie 3 – Details van de komende week:
 
Sectie 4 – Mededelingen:
 

NOSSA SENHORA DE NAZARÉ
Jozef Israelstraat 86, Paramaribo

Sectie 1 – Details van de parochie:
Braziliaanse gemeenschap
Secretariaat: di & don 15.00u – 19.00u
Sectie 2 – Details van de wekelijkse activiteiten:
Dinsdag 19.30u – Noveen van O.L.V. Altijddurende Bijstand
Donderdag 19.30u – Aanbidding Allerheiligste Sacrament
Zaterdag 16.30u – Catechese | 18.00u – Eucharistieviering
Zondag 9.00u – Eucharistieviering | 19.30u – Eucharistieviering
Sectie 3 – Details van de komende week:
 
Sectie 4 – Mededelingen: