Parochieberichten PG VI Wanica/Para


Week 5: zondag 26 januari t/m zaterdag 1 februari 2020


VI. PASTORAAL GEBIED WANICA/PARA


O.L.VROUWE VAN GOEDE RAAD
Hoek Welgedacht A weg/Indira Gandhiweg

Sectie 1 – Details van de parochie:
Pastoor: Jan Geerits – Verlengde Keizerstraat 65, t. 8944206
Vicaris: Fransiskus Mistrianto – t. 8620440
Zuster Marie – 8676104
Sectie 2 – Details van de wekelijkse activiteiten:
 
Sectie 3 – Vieringen:
zo 26 08.00: Eucharistieviering p. Jan
wo 29 16.30-18.00: Spreekuur p. Fransiskus
18.30: Eucharistieviering p. Fransiskus
19.15-21.00: Spreekuur p. Fransiskus (enkel op vooraf gemaakte afspraken)
do 30 10.00-18.00: Spreekuur p. Jan
16.30-17.30: Catecheseles H. Vormsel (pater)
17.00-18.00: Catecheseles EHC
vr 31 17.00-18.00: Catecheseles H. Vormsel
za 1 19.00: Woco (vooravond feest Opdracht vd Heer in de tempel)
Sectie 4 – Mededelingen:

ST. JOZEF – Copieweg

Sectie 1 – Details van de parochie:
PASTOOR: FRANSISKUS MISTRIANTO, CM
– Mobiel: 8620440, email: mistrianto@gmail.com
Contactpersoon: THOMAS HARDJODIKROMO
– Tel. 366205 – Mobiel: 8553367
email: stjozefparochiecopieweg@gmail.com
facebookpagina: St. Jozef Parochie – Copieweg
Sectie 2 – Details van de wekelijkse activiteiten:
*Elke 1e zaterdag om 19.00: Eucharistieviering
*Elke 2e zondag om 10.00 uur Eucharistieviering
*Elke 3e zaterdag om 18.30 : WoCo
*Elke 4e en 5e zondag om 09.00 : WoCo
*Elke woensdag: 18.30: gebedshart
Sectie 3 – Vieringen:
zo 26 09.00: Woord en Communiedienst (Woco)
Sectie 4 – Mededelingen:

ST. ANTONIUS
Indira Gandhiweg 494, Lelydorp

Sectie 1 – Details van de parochie:
Pastoor: Jan Geerits, t. 8944206
Contact: hr Alwin R.J. Linger, 8600078
email: alwinlinger@gmail.com
Kantoor: Zaterdag 10.00-13.00u. Tel. 8633206
Facebook: Sint Antonius Parochie Lelydorp
Sectie 2 – Details van de wekelijkse activiteiten:
Dinsdag om 16.30: PK Lessen voor EHC door de leidsters
Dinsdag om 18.30: Gebedsdienst gevolgd door zangoefening
Woensdag om 16.30: PK Lessen voor H. Vormsel door de leidsters
Donderdag tussen 16.00-17.00: Spreekuur pastoor
Donderdag om 17.00: PK H.Vormsel door de pastoor
Donderdag om 18.30: Eucharistieviering
Sectie 3 – Vieringen:
za 25 19.00: Eucharistieviering
za 1 19.00: Woco
Sectie 4 – Mededelingen:

HEILIGE ISIDORUS – Reeberg

Sectie 1 – Details van de parochie:
Pastoor: Jan Geerits, Robertolaan 17, m. 8944206
Contact: mw. A. Bardan, m. 8838129
Sectie 2 – Details van de wekelijkse activiteiten:
Sectie 3 – Vieringen:
Elke zondag: 10.00u: Kerkdienst
Sectie 4 – Mededelingen:
 

HEILIGE BERNADETTE
Indira Gandhiweg BR 870A, Bernharddorp

Sectie 1 – Details van de parochie:
Pater Kenneth Vigelandzoon, m: 8283648 e: vigalex@gmail.com
Mw. Chandra Uiterloo-Vishnudatt, m. 8781122
Mw. Marscha Wajwakana-Sabajo, m. 8799056
DSB Bank SRD 31.33.974 tnv RK Bisdom Sint Bernadette
Emailadres: melvin_mackintosh@hotmail.com
FB: heiligebernadettekerk
Sectie 2 – Details van de wekelijkse activiteiten:
Sectie 3 – Vieringen:
Elke zaterdag 19.00 uur: WoCo met uitzondering van:
Tweede vrijdag v/d maand 19.00 uur: eucharistieviering
Derde zondag v/d maand 09.00 uur: WoCo
(de vrijdag/zaterdag vooraf aan de derde zondag geen dienst)
Sectie 4 – Mededelingen:

MARIA TEN HEMELOPNEMING – Witsanti

Sectie 1 – Details van de parochie:
Katechisten: R. Lasoe en F. Tawjoeran
Contact: mw. T. Warsodikromo, m. 710918/8155397 (Whatsapp)
Contact: S. Poeketie, m. 8929036
E-mail: wtruus98@gmail.com
Sectie 2 – Details van de wekelijkse activiteiten:
PK lessen: zondag 10.30 – 12.00u.
Sectie 3 – Vieringen:
Elke zondag: 09:00u WoCo
Sectie 4 – Mededelingen:
 

REGINA PACIS – La Vigilantia

Sectie 1 – Details van de parochie:
Contact: mw. Honny Kwelling, m. 8570319 e: kwellinghonny@gmail.com
Contact: hr. Marius Weewee, m. 8141918
Sectie 2 – Details van de wekelijkse activiteiten:
Sectie 3 – Vieringen:
Elke zondag om 09:00 uur: Woco
Sectie 4 – Mededelingen:
 

ST. ANDREAS – Billiton
13e Straat Onverdacht (Billiton)

Sectie 1 – Details van de parochie:
Contact: mw. Hilda Grootfaam-Bangil, m. 8780567
Contact: Joyce Soares, m. 8185517
Sectie 2 – Details van de wekelijkse activiteiten:
Sectie 3 – Vieringen:
Elke 1e, 2e en 3e zondag: Woco om 09.00u.
Elke vierde zaterdag van de maand: Eucharistieviering om 18.00u.
Sectie 4 – Mededelingen: