Overzicht kerkdiensten

Hier vindt u het wekelijks overzicht van de diensten in de verschillende parochies in Bisdom Paramaribo. De indeling van het overzicht is naar de Pastorale Gebieden (PG’s). De informatie wordt wekelijks aangeboden en verschijnt in het weekblad OMHOOG onder de kop Parochieberichten.


Week 20: zondag 12 tot en met zaterdag 18 mei 2019


I. PASTORAAL GEBIED PARAMARIBO CENTRUM


KATHEDRALE BASILIEK HH. PETRUS & PAULUS
Henck Arronstraat 14, Paramaribo

Sectie 1 – Details van de parochie:
Plebaan: Esteban Kross
Telefoon: 472521
E-mail: secretariaatpetrusenpaulus@gmail.com
Sectie 2 – Details van de wekelijkse activiteiten:

*Maandag t/m vrijdag 06:30 uur en 12:00 uur: Heilige Mis
*Elke dinsdag om 10.30 uur: Noveengebed OLV van Altijddurende Bijstand in de Mariakapel van de Kathedraal.
*Zaterdag 11:00 – 12:00 uur: Sacrament van de Biecht,
                    19:00 uur Eucharistieviering
*Zondag 10:00 uur: Hoogmis
*Elke zondag na de Hoogmis fundraising in het paviljoen: verkoop van soep, warm eten, drank, verse groenten, planten, etc.
*Maakt u kontakt met ons Secretariaat indien u een orgelpijp van het Maarschalkerweerd pijporgel wenst te adopteren om zodoende uw dierbare geliefde te gedenken en het orgel weer te laten klinken in onze Kathedrale Basiliek. Maandag t/m vrijdag 08.00 – 14.00u.

Sectie 3 – Details van de komende week:
za 11 11.00u: Gelegenheid tot biechten
          19.00u: Eucharistieviering
zo 12 10.00u: Hoogmis
za 18 11.00u: Gelegenheid tot biechten
          19.00u: Eucharistieviering
zo 19 10.00u: Eerste Heilige Communie leerlingen St. Elisabeth 1-, St. Elisabeth 2- en Kathedrale Koorschool 
Sectie 4 – Mededelingen:
 

HEILIG HART
Hofstede Crull’laan 22a, Paramaribo

Sectie 1 – Details van de parochie:
Telefoon: 473173
Sectie 2 – Details van de wekelijkse activiteiten:
Elke zaterdagavond om 17:30 uur: H. Mis
Sectie 3 – Details van de komende week:
za 11 17.30u: H. Mis 
wo 15 17.30u: Marialof
za 18 17.30u: H. Mis
Sectie 4 – Mededelingen:
 

ST. ROSA
Prinsenstraat 10, Paramaribo

Sectie 1 – Details van de parochie:
Pastoor: Romanus Ebonyi
Telefoon: 473196/8780826
Spreekuur: 1ste en 3de maandag van 17:00 – 18:00 uur in de St. Bonifacius en dinsdagochtend 09:00 – 10:00 uur St. Rosa.
Secretariaat: maandag t/m vrijdag van 08:00 – 13:00 uur
E-mail: st.rosaparochie@gmail.com
Sectie 2 – Details van de wekelijkse activiteiten:
Elke maandag en woensdag: 17.00-18.00u:
Kniplessen door Mw. M. Kassels.
Elke vrijdag: 16.00-18.00u. Padvinderij -welpen en kabouters
Elke 1e zaterdag van de maand Maria Devotie om 11.00u.
Sectie 3 – Details van de komende week:
zo 12 10.00u: Woco
11.30u: Kinderdoop viering
12.00u: Engelse mis
zo 19 10.00u: H. Mis
11.45u: Engelse mis
Sectie 4 – Mededelingen:
 

MARY GUIDE OF THE WANDERER
c/o St. Rosakerk, 10 Prinsenstraat, Paramaribo

Sectie 1 – Details van de parochie:
Pastor: Romanus Ebonyi
Phone: 473196/8780826
Consultation hours: 1st en 3th Monday from 5 – 6 PM in the St. Bonifacius and Tuesday 9 – 10 AM in the St. Rosa.
Secretariat: Monday – Friday 8 AM – 1 PM
E-mail: st.rosaparochie@gmail.com
Sectie 2 – Details van de wekelijkse activiteiten:
Every Sunday 11:45 AM: Holy Mass
Sectie 3 – Details van de komende week:
 
Sectie 4 – Mededelingen:
 

ST. BONIFACIUS
J.A. Pengelstraat 115, Paramaribo

Sectie 1 – Details van de parochie:
Pastoor: Romanus Ebonyi
Telefoon: 473482/8780826
Spreekuur: 1ste en 3de maandag van 17:00 – 18:00 uur in de St. Bonifacius en dinsdagochtend 09:00 – 10:00 uur St. Rosa.
Secretariaat: maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag van 08:00 – 13:00 uur
E-mail: st.rosaparochie@gmail.com
Sectie 2 – Details van de wekelijkse activiteiten:
Padvinders: elke zaterdag: 16.00u-18.30u: Clubactiviteiten.
Muzieklessen elke zondag, dinsdag en woensdag: 17.30u-20.00u.
Gidsen: elke zaterdag: 16.00u-18.30u: Clubactiviteiten.
Misdienaars: elke zondag: van 10.00 – 12.00u: Blokfluit Combo oefening.
Maria Legioen: elke maandag: 17.00u.
Charismatische gebedsbijeenkomst: elke donderdag: 18.00u.
Sectie 3 – Details van de komende week:
za 11 19.00u: Woco
zo 12 08.00u: H. Mis
za 18 19.00u: H. Mis
zo 19 08.00u: H. Mis
09.30u: Doop v.d communicantjes
Sectie 4 – Mededelingen:
 

II. PASTORAAL GEBIED PARAMARIBO NOORD


HEILIGE DRIEKONINGEN
Verlengde Mahonielaan 27 – Tel. 473570

Sectie 1 – Details van de parochie:
Verl. Mahonielaan 27 – Tel. 473 570
Pastoor Jan Verboogen – email: p_verboogen@email.com
Kapelaan Kumar Irudayasamy –
email: kumar.irudayasamy@rkparnoord.org
http://www.rkparnoord.org / http://www.facebook.com/rkparochienoord
Sectie 2 – Details van de wekelijkse activiteiten:
Spreekuur: dagelijks 08:30 – 10:00 uur (m.u.v. dinsdag en zondag)
Breviergebed: dagelijks om 07:00 uur (m.u.v. dinsdag en zondag)
Bejaardensoos: elke donderdag om 16:30 uur
Sectie 3 – Details van de komende week:
za 11 18.00u: Vooravondmis vierde zondag van Pasen – kindernevendienst – Moederdag
zo 12 08.00u: H. Mis vierde zondag van Pasen – kindernevendienst – Moederdag 
ma 13 18.00u: H. Mis Onze-Lieve-Vrouw van Fatima
wo 15 18.00u: H. Mis
vr 17 18.00u: H. Mis 
za 18 18.00u: H. Mis vooravond vijfde zondag van Pasen
zo 19 08.00u: H. Mis vijfde zondag van Pasen
       10.00u: H. Mis met eerste communie
Sectie 4 – Mededelingen:
* Gedurende de meimaand bidden wij volgens goede gewoonte de rozenkrans van de blijde, droevige en glorievolle geheimen. Begonnen wordt een half uur vóór aanvang van de dienst. Een goede voorbereiding op de ontmoeting met de Heer in de eucharistieviering.
* Dit weekeinde is het Roepingenzondag, tegelijk Moederdag – met een attentie voor de moeders. Er is ook weer kindernevendienst in de drie kerken.
* Zondag 19 mei: eerste heilige communie in de Driekoningenkerk. Aanvang van de dienst om 10.00 uur. Eerste heilige communie in Sint-Jozef: zondag 26 mei om 9.00 uur. In Sint-Augustinus: zondag 2 juni om 8.00 uur.
* Onze felicitaties aan de twee dopelingen van zondag 5 mei: Mulyano en Keano. Een goede toekomst voor hen in het gezin en de familie waarin ze opgroeien!

ST. AUGUSTINUS – Blauwgrond
Louis Goveiastraat 4, Blauwgrond

Sectie 1 – Details van de parochie:
Contact: mw. K. Ramsaran
Telefoon: 454253
Sectie 2 – Details van de wekelijkse activiteiten:
 
Sectie 3 – Details van de komende week:
zo 12 08.00u: Woord-Comm. dienst vierde zondag van Pasen – kindernevendienst – Moederdag
zo 19 08.00u: H. Mis vijfde zondag van Pasen
Sectie 4 – Mededelingen:
 

ST. JOZEF – Geyersvlijt
Kaikoesiestraat 11, Geyersvlijt

Sectie 1 – Details van de parochie:
Contact: mw. I. Hoft
Telefoon: 456411
Sectie 2 – Details van de wekelijkse activiteiten:
 
Sectie 3 – Details van de komende week:
zo 12 09.00u: H. Mis vierde zondag van Pasen – kindernevendienst – Moederdag
zo 19 09.00u: Woord-Comm. dienst vijfde zondag van Pasen
Sectie 4 – Mededelingen:
 

III. PASTORAAL GEBIED PARAMARIBO ZUID-OOST


O.L.VROUW VAN FATIMA
Calcuttastraat 78A, Paramaribo

Sectie 1 – Details van de parochie:

PASTOOR:FRANSISKUS MISTRIANTO, CM
Mobiel: 8620440, email: mistrianto@gmail.com
DIAKEN: ANTONIUS WATERBERG
Mobiel: 7179460, email: sonnywaterberg@gmail.com
Kantoor: Tel. 402103
elke dinsdag en donderdag 08.00 – 11.00 (Zr. Samantha Mets – 8693302)
elke woensdag om 17.00 – 18.00 (Zr. Joan Lim Hok – 8596762)

Sectie 2 – Details van de wekelijkse activiteiten:
Elke 1e en 4e zondag: 08.00 u. Eucharistieviering
Elke maandag en donderdag: 18.00 Rozenkrans en Eucharistieviering
Elke zaterdag: 06.30 Eucharistieviering
Elke 2e, 3e, en 5e zondag : 08.00: WoCo
Elke dinsdag: 17.00 – 18.00: PK lessen EHC & Vormsel
Elke woensdag: 18.30 Begi kerki
Elke dinsdag: 18.30 Bijbel studie
Elke dinsdag: 18.30 Biddende moeders
Sectie 3 – Details van de komende week:
 
Sectie 4 – Mededelingen:
 

HEILIGE FAMILIE – Zorg & Hoop
Margrietstraat 4, Zorg & Hoop

Sectie 1 – Details van de parochie:
Telefoon: 497253
E-mail: hfamilieparochie@gmail.com
Kantoor: ma t/m za 08:00 – 12:00 uur (niet op dinsdag)
Spreekuren pastoor: woensdag 16:00 – 18:00 uur
Sectie 2 – Details van de wekelijkse activiteiten:
* Elke maandagavond om 18.00u Volwassengebedsgroep van de KCV.
* Elke dinsdagmiddag 17.00u PK lessen voor kinderen en tieners,
volwassenen om 18.15u.
* Kindergebedsgroep: zaterdag van 16.30-18.30u o.l.v. mw Maya Sleur
mob. 850-0790. Locatie: Paschalisschool.
* Elke vrijdag en zaterdag om 17.00u padvinderij (verkenners en de
kleintjes welpen) o.l.v. de hr. Pooters mob. 8649718.
* Elke zaterdag om 16.30u padvinderij (gidsen en kleintjes kabouters)
o.l.v. mw. Bijlhout (8573310).
* Catholic Men’s Ministry:
-Persoonlijk Gebed en Coaching  elke 1e en 3e vrijdagmiddag van de
maand , alleen volgens afspraak Eddy Dragman 8815888.
Sectie 3 – Details van de komende week:
zo 12 08.00u: H. Mis | 19.00u: H. Mis
wo 15 19.00u: H. Mis
za 18 10.00u: Woco. Huize Ashiana
zo 19 08.00u: Woco | 19.00u: H. Mis
wo 22 19.00u: H. Mis
Sectie 4 – Mededelingen:
 

BARMHARTIGE SAMARITAAN
Floralaan 51, Paramaribo

Sectie 1 – Details van de parochie:
Pastoor: Iyke Ugwu
Telefoon: 531753/426040/8673057
Kantoor: ma t/m vr 10:00 – 12:00 uur en ma & do 17:00 – 18:00 uur
FB: barmhartige samaritaan parochie
Sectie 2 – Details van de wekelijkse activiteiten:
* Elke 1e zondag van de maand Jongerendienst om 18.00 uur.
* Elke zaterdag biechtdienst om 11.00u. (behalve op de 3e zaterdag).
Sectie 3 – Details van de komende week:
zo 12 08.00u: Woco
ma 13 17.00u: Spreekuur
17.00u: PK EHC
18.00u: Bidgroep vd Charismatische Vernieuwing
do 16 17.00u: Spreekuur
18.00u: Rozenkransgebed
Sectie 4 – Mededelingen:
* Pater Iyke is afwezig tot en met de 2e week in juni 2019.
* I.v.m 30 jaar Barmhartige Samaritaan wordt er op 15 juni 2019 een jeugd songfestival georganiseerd. De kaarten srd 20 zijn reeds te verkrijgen bij de deelnemende parochies.

IV. PASTORAAL GEBIED PARAMARIBO WEST


ST. ALFONSUS
Verlengde Keizerstraat 65, Paramaribo

Sectie 1 – Details van de parochie:
Pastoor: Jan Geerits
Telefoon: 473379 Mobiel: 8944206
E-mail: jan.geerits@gmail.com
Spreekuur: Afstemmen met het secretariaat
Sectie 2 – Details van de wekelijkse activiteiten:
* Elke zondag om 08.00 uur eucharistieviering en maandag, dinsdag,
woensdag en vrijdag om 07.00 uur.
* Elke maandag om 18.30u gebedsdienst van KCV in de sacristie. U bent
allen van harte welkom, ook voor persoonlijk gebed.
* Appartementen in De Mantel beschikbaar. Belangstellenden kunnen
contact opnemen met De Mantel op telefoon no. 426588.
Sectie 3 – Details van de komende week:
zo 12 07.30u: Rozenkransgebed
           08.00u: Eucharistieviering
Sectie 4 – Mededelingen:
 

ZACHEUS – Benie’s Park
Columbiastraat 3-5, Benie’s Park

Sectie 1 – Details van de parochie:
Contact: mw. A. de Gama – t. 440247
Contact: mw. M. Dap – t. 432491
Sectie 2 – Details van de wekelijkse activiteiten:
* Elke vrijdag 18.00u.: Jeugdclub vanaf 12 jaar
* Elke zaterdag 16.00–18.00u: Padvinders: welpen en verkenners.
Sectie 3 – Details van de komende week:
 
Sectie 4 – Mededelingen:
 

ST. CLEMENS
Koreastraat 55, Paramaribo

Sectie 1 – Details van de parochie:
Secretariaat: 533495/ 8845219
Openingstijden van het secretariaat:
dinsdag: 10.00 – 12.00u/ woensdag: 18.00 – 19.00u/ zaterdag: 16.00 – 18.00u
E-mail: stclemensparochie@gmail.com
FB: stclemensparochie
Sectie 2 – Details van de wekelijkse activiteiten:
* Elke zondag om 09.30u: Rozenkransgebed en om 10.00u: H. Mis
* maandag: Biddende Moeders 17.30 – 18.30u
* dinsdag: Spreekuur van pater Jan 16.00 – 21.00u
* woensdag: Onderhoud tuin
* donderdag: Gebedsgroep voor volwassenen 17.30 – 18.30u
* 2e en 4e vrijdag: Powerclub 18.00 – 19.30u
* Elke zaterdagmiddag om 17.30u: Eucharistieviering in Majella
Sectie 3 – Details van de komende week:
 
Sectie 4 – Mededelingen:
 

V. PASTORAAL GEBIED PARAMARIBO ZUID


MARIA KONINGIN VAN DE WERELD – Latour
Franklinweg 2, Paramaribo

Sectie 1 – Details van de parochie:
Telefoon: 485029
Secretariaat open: ma, 12.00 – 16.00u. wo-vr-za van 10.00-16.00u.
Contact: Diaken Guillaume of zuster Vivian Karsters (m. 8867542)
Sectie 2 – Details van de wekelijkse activiteiten:
* Elke donderdag om 19.00 uur: Noveen OLV van Altijddurende Bijstand
* Elke zaterdag om 19:00 uur: H. Mis
* Elke zondag om 08:00 uur: H. Mis, m.u.v. de 4e zondag.
* Elke 4de zondag om 08:00 uur: Sranantongo Woco viering
* Elke 2de zondag om 10:00 uur: Doopviering
Sectie 3 – Details van de komende week:
 
Sectie 4 – Mededelingen:
 

ST. FRANCISCUS – Livorno

Sectie 1 – Details van de parochie:
Contact: Zr. Temaka, t. 485456/8764828
Sectie 2 – Details van de wekelijkse activiteiten:
* Elke zondag om 08:00 uur: H. Mis
Sectie 3 – Details van de komende week:
 
Sectie 4 – Mededelingen:
 

ALLERHEILIGSTE VERLOSSER – Domburg

Sectie 1 – Details van de parochie:
Contact: Zr. W. Sadi, t. 370319
Contact: Br. A. Fung A Loi, t. 370607
Sectie 2 – Details van de wekelijkse activiteiten:
* Elke zondag om 10:00 uur: H. Mis
* Elke vrijdag om 18:30 uur: Noveen van OLV van Altijddurende Bijstand
Sectie 3 – Details van de komende week:
 
Sectie 4 – Mededelingen:
 

KERKGEMEENSCHAP AARTSENGEL MICHAEL – Houttuin

Sectie 1 – Details van de parochie:
Contact: mw. I. Zarks, t. 372066, m. 8640412
Sectie 2 – Details van de wekelijkse activiteiten:
Elke 3e zondag H. Mis 10.00 uur
Sectie 3 – Details van de komende week:
 
Sectie 4 – Mededelingen:
 

KERKGEMEENSCHAP HANNA’S LUST

Sectie 1 – Details van de parochie:
Diaken A.. Combo, t. 482296
Diaken Freddy, m. 858094 t. 581000
Sectie 2 – Details van de wekelijkse activiteiten:
* Elke 1ste zondag H. Mis om 10.00u.
* Op de overige zondagen Woco vieringen om 10.00uur
Sectie 3 – Details van de komende week:
 
Sectie 4 – Mededelingen:
 

KERKGEMEENSCHAP SUNNY POINT

Sectie 1 – Details van de parochie:
Contact: Zr. I Kastiel, m. 8609156
Diaken L. Alantee, m. 8663031
Sectie 2 – Details van de wekelijkse activiteiten:
* Elke 4de zondag H. Mis 10.00 uur
* Op de overige zondagen Woco vieringen om 10.00uur
Sectie 3 – Details van de komende week:
 
Sectie 4 – Mededelingen:
 

KERKGEMEENSCHAP PETRUS DONDERS – Pontbuiten

Sectie 1 – Details van de parochie:
Contact: mw. J. Graves, t. 484562
Contact: mw. M. v.d. Bosch, m. 8869848
Sectie 2 – Details van de wekelijkse activiteiten:
Elke 2e en 4e zaterdag H. Mis 18.00 uur
Sectie 3 – Details van de komende week:
 
Sectie 4 – Mededelingen:
 

VI. PASTORAAL GEBIED WANICA/PARA


O.L.VROUWE VAN GOEDE RAAD
Hoek Welgedacht A weg/Indira Gandhiweg

Sectie 1 – Details van de parochie:
Pastor: Jan Geerits, Robertolaan 17, m. 8944206
Contact: mw. A. Graanoogst, t. 367480, m. 8590593
Sectie 2 – Details van de wekelijkse activiteiten:
 
Sectie 3 – Details van de komende week:
 
Sectie 4 – Mededelingen:
 

ST. JOZEF – Copieweg

Sectie 1 – Details van de parochie:
Tussentijdse contactpersoon: Thomas Hardjodikromo, t. 366205, m. 8553367
Sectie 2 – Details van de wekelijkse activiteiten:
* Elke vrijdag kinderclub van 16.30 – 17.30 uur.
* Elke woensdag gebedshart om 18.30 uur.
Sectie 3 – Details van de komende week:
vr 10 18.30u: Rozenkransgebed en eucharistische aanbidding
zo 12 10.00u: Eucharistieviering in javaanse taal
vr 17 18.30u: Rozenkransgebed
za 18 18.30u: Eucharistieviering
vr 24 18.30u: Rozenkransgebed
zo 26 09.00u: Rozenkransgebed en Woco
Sectie 4 – Mededelingen:
 

ST. ANTONIUS
Indira Gandhiweg, Lelydorp

Sectie 1 – Details van de parochie:
Pastoor: Jan Geerits, t. 8944206
Contact: hr Alwin R.J. Linger, t.6808331/8600078
email: alwinlinger@gmail.com
Facebook: Sint Antonius parochie
Sectie 2 – Details van de wekelijkse activiteiten:
 
Sectie 3 – Details van de komende week:
za 11 19.00u: Eucharistievieirng
di 14 16.30u: PK-EHC
wo 15 16.30u: PK-H.Vormsel
do 16 18.30u: Eucharistieviering | 19.15u: Vergadering kerkbestuur
vr 17 18.30u: Maria uurtje.
zo 19 08.00u: Eucharistieviering
Sectie 4 – Mededelingen:
 

HEILIGE ISIDORUS – Reeberg

Sectie 1 – Details van de parochie:
Pastoor: Jan Geerits, Robertolaan 17, m. 8944206
Contact: mw. A. Bardan, m. 8838129
Sectie 2 – Details van de wekelijkse activiteiten:
Elke zondag: 10.00u: Kerkdienst
Sectie 3 – Details van de komende week:
 
Sectie 4 – Mededelingen:
 

HEILIGE BERNADETTE
Indira Gandhiweg BR 870A, Bernharddorp

Sectie 1 – Details van de parochie:
Mw. Chandra Uiterloo-Vishnudatt, m. 8781122
Mw. Marscha Wajwakana-Sabajo, m. 8799056
pater Kenneth Vigelandzoon | FB: heiligebernadettekerk
Sectie 2 – Details van de wekelijkse activiteiten:
Elke vrijdag 19.00 uur: WoCo met uitzondering van:
Tweede vrijdag v/d maand 19.00 uur: eucharistieviering
Derde zondag v/d maand 09.00 uur: WoCo
(de vrijdag vooraf aan de derde zondag geen dienst)
Sectie 3 – Details van de komende week:
 
Sectie 4 – Mededelingen:
 

MARIA TEN HEMELOPNEMING – Witsanti

Sectie 1 – Details van de parochie:
Katechisten: R. Lasoe en F. Tawjoeran
Contact: mw. T. Warsodikromo, m. 710918/8155397 (Whatsapp)
Contact: S. Poeketie, m. 8929036
E-mail: wtruus98@gmail.com
Sectie 2 – Details van de wekelijkse activiteiten:
Elke zondag: Woco: 09:00u
PK lessen: zondag 10.30 – 12.00u.
Sectie 3 – Details van de komende week:
 
Sectie 4 – Mededelingen:
 

REGINA PACIS – La Vigilantia

Sectie 1 – Details van de parochie:
Contact: mw. Schet, t. 323321
Contact: hr. Marius Weewee, m. 8141918
Sectie 2 – Details van de wekelijkse activiteiten:
Elke zondag om 09:00 uur: Woco
Sectie 3 – Details van de komende week:
 
Sectie 4 – Mededelingen:
 

ST. ANDREAS – Billiton
13e Straat Onverdacht (Billiton)

Sectie 1 – Details van de parochie:
Contact: mw. Hilda Grootfaam-Bangil, m. 8780567
Contact: Joyce Soares, m. 8185517
Sectie 2 – Details van de wekelijkse activiteiten:
Elke 1e, 2e en 3e zondag: Woco om 09.00u.
Elke vierde zaterdag van de maand: Eucharistieviering om 18.00u.
Sectie 3 – Details van de komende week:
 
Sectie 4 – Mededelingen:
 

VII. PASTORAAL GEBIED SURINAME WEST


ST. THADDEUS – Groningen, Saramacca

Sectie 1 – Details van de parochie:
Pastoor: Mgr. W. de Bekker, t. 327130
Spreekuur: elke zaterdag van 17:00 – 18:00 uur
Contact: zr. Ilse Goedhoop, m. 8675152
Sectie 2 – Details van de wekelijkse activiteiten:
 
Sectie 3 – Details van de komende week:
zo 12 08.00u: WoCo. Roepingzondag en moederdag
Sectie 4 – Mededelingen:
 

MARIA ONBEVLEKTE ONTVANGENIS – Mary’s Hope, Coronie

Sectie 1 – Details van de parochie:
Telefoon: 235144
Contact: mw. Lygia Vriesde, t. 0235363, m. 8608144
Sectie 2 – Details van de wekelijkse activiteiten:
Elke 2e en 3e zondag om 09.00u: Eucharistieviering
Elke 1e, 4e en 5e zondag om 09.00u: Woco
Elke dinsdag om 19.00u: Rozenkransgebed
Elke woensdag om 17.00u: Charismatische bijeenkomst
Sectie 3 – Details van de komende week:
zo 12 09.00u: H. Mis. zondag 4 na Pasen (C)
Sectie 4 – Mededelingen:
 

ST. JOZEF – Nieuw Nickerie
Maynardstraat 35, Nieuw Nickerie

Sectie 1 – Details van de parochie:
Pastoor: R. Wong Loi Sing, t. 231402, f. 210256
Contact: mw. J. Ho A Sjoe, t. 8889014
Sectie 2 – Details van de wekelijkse activiteiten:
 
Sectie 3 – Details van de komende week:
za 11 18.30u: Rozenkransgebed | 19.00u: H. Mis
zo 12 08.00u: Rozenkransgebed | 08.30u: H. Mis; zondag 4 na Pasen (C)
ma 13 18.30u: Rozenkransgebed | 19.00u: H. Mis
di 14 06.30u: H. Mis | 16.00u: Seniorensoos | 16.30u: Parochiecatechese
wo 15 16.30u: Volwassenencatechese | 19.00u: H. Mis
do 16 06.30u: H. Mis
vr 17 07.00u: H. Mis | 16.00u: Gebedsgroep Hazard
Sectie 4 – Mededelingen:
 

HEILIGE GEEST – Waldeck
St. Theodorusweg 18, Waldeck, Nickerie

Sectie 1 – Details van de parochie:
Contact: hr. W. Sewaram, t. 232005
Sectie 2 – Details van de wekelijkse activiteiten:
 
Sectie 3 – Details van de komende week:
zo 12 09.30u: Rozenkransgebed | 10.00u: Woco; zondag 4 na Pasen (C)
Sectie 4 – Mededelingen:
 

HEILIGE DON BOSCO – Wageningen
Industrieweg, Wageningen, Nickerie

Sectie 1 – Details van de parochie:
Contact: mw. I. van Windt-Sproest, m. 8874537, t. 233090
Bank: DSBBank 80.13.365 t.n.v. RK Pastorie Wageningen
Sectie 2 – Details van de wekelijkse activiteiten:
 
Sectie 3 – Details van de komende week:
zo 12 17.00u: H. Mis; zondag 4 na Pasen (C)
ma 13 16.00u: PK jaar I 
wo 15 16.30u: PK jaar II
do 16 16.30u: PK jaar III
Sectie 4 – Mededelingen:
 

HEILIGE BERNADETTE VAN LOURDES – Nickerie

Sectie 1 – Details van de parochie:
Telefoon:
Sectie 2 – Details van de wekelijkse activiteiten:
 
Sectie 3 – Details van de komende week:
 
Sectie 4 – Mededelingen:
 

ST. FRANCISCUS XAVERIUS – Nickerie

Sectie 1 – Details van de parochie:
Telefoon:
Sectie 2 – Details van de wekelijkse activiteiten:
 
Sectie 3 – Details van de komende week:
 
Sectie 4 – Mededelingen:
 

VIII. PASTORAAL GEBIED BINNENLAND ZUID-OOST – Commewijne


JOHANNES DE DOPER – Mariënburg

Sectie 1 – Details van de parochie:
Contact: M. Pobosie, m. 8665849
Contact: N. Pavion, t. 455271, m. 8516137
Contact: Rabil, m. 8894399
Sectie 2 – Details van de wekelijkse activiteiten:
 
Sectie 3 – Details van de komende week:
zo 12 09.00u: Woco
Sectie 4 – Mededelingen:
 

HEILIGE SALVATOR – Canawapibo

Sectie 1 – Details van de parochie:
Telefoon:
Sectie 2 – Details van de wekelijkse activiteiten:
Elke 2e en 4e zondag van de maand: eucharistieviering/woco om 08:30u
Sectie 3 – Details van de komende week:
 
Sectie 4 – Mededelingen:
 

VIII. PASTORAAL GEBIED BINNENLAND ZUID-OOST – Marowijne/Cottica


MAROWIJNE/COTTICA

Sectie 1 – Details van de parochie:
Pastoor: D. Weewee
Pastorie: t. 0341351
Contact:
Moengo e.o.: Br. P. Lonwijk, m. 8871710
Albina e.o.: Mw. Black
Sectie 2 – Details van de wekelijkse activiteiten:
Albina: elke zondag om 09:00 uur: Woorddiensten
(tenzij anders vermeld)
1e zondag: H. Mis 09.00 uur te Moengo en 16.00 uur Patamakka
2e zondag: H. Mis 09.00 uur te Albina en 17.00 uur Alfonsdorp
(Communie voor de ouderen thuis)
3e zaterdag: H. Mis te Oviaolo 19.00 uur.
3e zondag: H Mis 9.00 uur Abadukondre 18.00 uur te Moengotapu
4e zaterdag: Bezinning en uitstelling Allerheiligste. Stille aanbidding  
St.Theresia 09.00 uur.
Des vrijdags: ‘voorbereiding op de Zondagsdienst’  18.30 uur
Elke dinsdag: Charismatische Volwassenen gebedsbijeenkomst te
Moengo.
Elke donderdag: Jongeren gebedsbijeenkomst Moengo en Oviaolo.
Sectie 3 – Details van de komende week:
 
Sectie 4 – Mededelingen:
 

IX. PASTORAAL GEBIED BINNENLAND CENTRUM-WEST – Brokopondo


Brokopondo/Para-Oost

Sectie 1 – Details van de parochie:
Pastoor: Kenneth Vigelandzoon
E-mail: vigelalex@gmail.com
Residentie: Nyun Lombe
Contact: Br. Alex, m. 8283648, m. 8745334
Sectie 2 – Details van de wekelijkse activiteiten:
1e zondag 09.00u: H. Mis. Klein Powakka
1e zondag 11.00u: H. Mis. Powakka St. Wilhelmus en communie aan huis
2e zondag 09.00u: H. Mis H. Eugene de Mazenod, Brownsweg
2e zondag 16.00u: H. Mis. Dre Pada
3e zondag 09.00u: H. Mis. Cassipora
3e zondag 11.00u: H. Mis. Redi Doti
3e zondag 16.00u: Pierrekondre
4e zondag 09.00u: Koinakondre | 11.00u: H. Mis Nyun Lombe St. Gerardus Majella
Elke woensdag 18.30u: Gebedsbijeenkomst Brownsweg
Sectie 3 – Details van de komende week:
 
Sectie 4 – Mededelingen:
 

X. PASTORAAL GEBIED BINNENLAND ZUID – West Suriname


Para Zuid/West-Suriname

Sectie 1 – Details van de parochie:
Telefoon:
Sectie 2 – Details van de wekelijkse activiteiten:
 
Sectie 3 – Details van de komende week:
 
Sectie 4 – Mededelingen:
 

KATHOLIEKE CHARISMATISCHE VERNIEUWING (KCV)
Awaradam 15, Paramaribo

Sectie 1 – Details van de parochie:
Kapel ‘Goddelijke Barmhartigheid’ – Dienstencentrum
Telefoon: 404975
Secretariaat: di & do 09:00 – 12:00 uur
Sectie 2 – Details van de wekelijkse activiteiten:
Reguliere bijeenkomsten:
• 1e vr. 18.00–20.00u Eucharistieviering met sacramentsaanbidding
• 1e za. 09.00–11.00u Rozenkransgebed
• 3e wo.10.00–13.00u Sacramentsaanbidding
• Des zaterdags: Gebed en counseling op afspraak. Zr. A. Koorndijk, t. 404882
Wekelijks: gebedsgroepen in de diverse parochies
Sectie 3 – Details van de komende week:
 
Sectie 4 – Mededelingen:
 

KAPEL SINT VINCENTIUS ZIEKENHUIS
Koninginnestraat 4, Paramaribo

Sectie 1 – Details van de parochie:
Contact: mw. Mary Boëtius, t. 451718
Sectie 2 – Details van de wekelijkse activiteiten:
Elke tweede en laatste zondag van de maand:
Woord- en communieviering om 09.00u.
Sectie 3 – Details van de komende week:
 
Sectie 4 – Mededelingen:
 

NOSSA SENHORA DE NAZARÉ
Jozef Israelstraat 86, Paramaribo

Sectie 1 – Details van de parochie:
Braziliaanse gemeenschap
Secretariaat: di & don 15.00u – 19.00u
Sectie 2 – Details van de wekelijkse activiteiten:
Dinsdag 19.30u – Noveen van O.L.V. Altijddurende Bijstand
Donderdag 19.30u – Aanbidding Allerheiligste Sacrament
Zaterdag 16.30u – Catechese | 18.00u – Eucharistieviering
Zondag 9.00u – Eucharistieviering | 19.30u – Eucharistieviering
Sectie 3 – Details van de komende week:
 
Sectie 4 – Mededelingen: